IN-ECO - Air and Vacuum Components - Dmuchawy membranowe, dmuchawy z kanałem bocznym oraz dmuchawy Roots`aAir and Vacuum Componentswww.in-eco.pl

FIRMA IN-ECO

Jesteśmy firmą handlowo-dystrybucyjną oferującą dostawy dmuchaw, pomp, przepływomierzy i elementów napowietrzających, jak również części technologii dla oczyszczalni ścieków, uzdrowisk i obiektów wellness. Oferujemy serwis i doradztwo dla naszych klientów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Firma IN-ECO, spol. s r.o. [Sp. z o.o.] powstała w roku 1996 r., będąc firmą dystrybucyjną oferującą wyroby własnej marki albo reprezentując producentów z całego świata na terytorium Słowacji, jak również w Europie Środkowej i Wschodniej. Udzielamy pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzedawanym przez nas wyrobom. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment produktów, które znajdują zastosowanie w szczególności w przemysłach gospodarki wodnej.

 

Firma IN-ECO jest ekskluzywnym przedstawicielem firm: Alita Industries, Inc. (Europa Środkowa i Wschodnia oraz Skandynawia) oraz La Tecnica-fluidi (Słowacja i Republika Czeska). Od roku 2006 nasza firma oferuje dmuchawy membranowe oraz dmuchawy z kanałem bocznym własnej marki „IN-ECO Air pump” oraz „IN-ECO Ring blower” typoszeregu INW. Dzięki swojej jakości i niezawodności produkty naszej marki pozyskały sobie już wielu usatysfakcjonowanych klientów zarówno na rynku słowackim jak i na rynkach europejskich.